Twilight szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki!

5 posters

Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Jacob Black

Témanyitás  Edward Cullen Hétf. Feb. 07, 2011 11:43 pm

Kedves Jacke!
Nagyon örülök a regisztrációdnak. Neked is nagyon jó a karaktered, úghyhogy ELFOGADVA!!! Jó Játékot!
( ja, kérlek ne szólíts apósnak, ha betévedsz a házunkba! Szívessen látunk! Very Happy )
Edward Cullen
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 19.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Jacob Black

Témanyitás  Jacob Black Vas. Feb. 06, 2011 2:21 pm

ADATLAP
NÉV: Jacob Black (Jake)
KOR: 21
FAJ: alakváltó(farkas)
FOGLALKOZÁS: Tanuló
NEM: fiú

TÖRTÉNET Édesapám (Billy Black) a törzsfőnök. Édesanyám (Sarah Black) sajnos már nem él.
Két nővérem van Rachel és Rebecca. Legjobb barátom Bella Swan. Igaz mostanában
keveset találkozunk mert A barátja Vámpír és nem igazán kedvelnek. De azért amikor
csak tehetem meglátogatom.

Múlt: 1989. február 11-én születtem La Pushban.
A törzsünknek sok legendája van, de én nem hittem el őket. 2006. telén
viszont történt velem valami és ennek hatására alakváltó lettem.
Szeretem Forksot és La Pusht is hiszen itt élnek a barátaim és a szerelmem is Nessi.

JELEN: Most jelenleg La Pushban lakom. Szerelmem Renesmee Carlie Cullen aki félig vámpír.
Ott voltam a születésénél és az első pillanattól ahogy megláttam belé szerettem.

JELLEM KINÉZET
Szem: barna
Haj: rövid fekete
Tömeg: 75kg
Magasság: 195cm

TULAJDONSÁGOK
Jó tulajdonságok: Szeretni való a szeretteiért bármire képes.
Rossz tulajdonságok: Nem szereti a vámpírokat
Félelmek: Bella és Renesmee elvesztése
Kedvencek: Bellával és Renesmeevel lógni:D
Hobbik: Vámpírok gyilkolása ( kivétel a vega vámpírok)



Jacob Black
Jacob Black

Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Renesmee Cerlie Cullen

Témanyitás  Edward Cullen Vas. Feb. 06, 2011 12:00 am

Szia! Örülök, hogy csatlakoztál hozzánk; nagyon jó a történeted, az tetszik, hogy nem másoltad ki más oldalról; hanem saját magad írtad!
Jó játékot kívánok neked; és remélem, több embert is meghívsz majd!
Edward Cullen
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 19.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Renesmee Cerlie Cullen

Témanyitás  Renesmee Carlia Cullen Szomb. Feb. 05, 2011 9:11 pm

ALAP:
NÉV: Renesmee Carlie Cullen (Nessi)
KOR: kinézet 17 valódi 7
FAJ: félvér ( félig vámpír félig ember)
FOGLALKOZÁS: Diák
NEM: Lány

Történet: Születésemkor majdnem megöltem édesanyámat, de nem volt szándékos. Anyám a születésem után átváltozott így napokig nem láthattam. De az első pillanatban mikor megláttam felismertem.
hat hónaposan életveszélybe kerültem családommal együtt. De Alice és Jasper megmentett minket. Tudni kell rólam hogy nagyon gyorsan fejlődtem egészen 7 éves koromig.


Mult:Forksban születtem 2006. szeptember 10-én. Édesanyám ember volt édesapám pedig vámpír.
Szeretek Forksban élni itt van legjobb barátom Jake aki egyben a szerelmem és itt él
a nagypapám is.



JELEN:Szerelmem Jacob Black aki alakváltó (farkas). Forksban élek és itt tanulok.

Jellem; KINÉZET
szem Barna
haj Hosszú vörös
tömeg változó de általában 52 kg
magasság 165cm

Tulajdonságok:
jó tulajdonságok: mindenkit az ujjam köré tudok tekerni
rossz tulajdonságok: Akaratos vagyok
félelmek: családom elvesztése
kedvencek: nagypapi
hobbik: Nagymamám Esme egyedi étkészletei tönkre tétele és vadászat

Képesség: egy érintéssel megtudom mutatni a gondolataimat. hatalmas önuralom


A hozzászólást Renesmee Carlia Cullen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 06, 2011 10:58 am-kor.
Renesmee Carlia Cullen
Renesmee Carlia Cullen

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 30

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Kuran Iwett

Témanyitás  Isabella Marie Swan Csüt. Júl. 29, 2010 1:27 am

Hello! Elolvastam a történeted, és hát mit ne mondjak, nagyon érdekes...! Várunk képet is a kijátszott alakról. Örülök, hogy erősitted e kis csapatot! Jó szorakozást!
[center]ELFOGADVA!! Jó játékot
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty lek.ivett@freemail.hu

Témanyitás  iwiih-sama. Csüt. Júl. 29, 2010 1:11 am

ALAP:
NÉV: Kuran Iwett
KOR: kinézet:16 valódi:3000
FAJ: Vámpír-vega
FOGLALKOZÁS: diák
NEM: lány

Történet:Mikor megszülettem az életem veszélyben forgott(Vámpírnak születtetem).Az apám bátya Kuran Rido megakart ölni hogy Ő még erősebb legyen.Rido már megölte testvéremet Kuran Kanamét...viszon halála után Rido felélesztette és egy másik lelket költöztetett testébe.Én egy pincében laktam mert a szüleim (Kuran Juri(anya)és Kuran Haruka(apa))nem akarták hogy engem is elvigyen és megöljön Rido.Mikor Rido eljött értem anya lefagyasztotta minden vámpír ösztönömet. Így 5 éves koromtól 16-ig emberként éltem.Amikor Rido feltámadt Kaname Visszaváltoztatott vámpírrá és elpusztítottuk Ridot.....
Mult:
Rooster-ben születtem és pincében éltem.Vámpírnak születtem. 3000évvel ezelőtt.Szerettem ott élni mert ott lakott a családom.

JELEN:
Párom Kuran Kaname.Aki a testvérem de mi Tisztavérüek vagyunk és nálunk nem ritkaság a testvér házasság.A Cross Akadémián élünk mindketten.
Jellem; KINÉZET
szem:emberként Barna vámpírként Vörös
haj emberként rövid és ugyanolyan barna mint a szemem vámpírként ugyanolyan csak hosszú
tömeg 54kg.
magasság 164cm.

Tulajdonságok:
jó tulajdonságok:kedves aranyos jószívű segítőkész
rossz tulajdonságok:mindenbe beleütüm az orrom
félelmek:egy rémséges vámpír
kedvencek:Kuran Kaname,shio ramen(ez egy ételfajta)
hobbik:félteni másokat, bajba keveredni

Képesség
hatalmas önuralom extra képességek:levegőbe emel dolgokat , gyorsan mozog , szétrobbant dolgokat

iwiih-sama.

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Jul. 18.

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki!

Témanyitás  Isabella Marie Swan Vas. Júl. 18, 2010 11:12 pm

ALAP:
NÉV: (játékosnév; Pl: Edward Cullen)
KOR: (Vámpíroknál az alaki, és a rendes kort is! Pl: kinézet: 17; valódi: 109
FAJ: (Vámpír vega/nomád/ragadozó; Vérfarkas- alakváltó; Ember Pl: Vámpír-vega)
FOGLALKOZÁS: (Tanuló, Rendőr... eggyértelmű. Pl: Diák)
NEM: (Lány; Fiú; Nő; Férfi)

Történet:
Mult:
(Írd ide, hogy: mikor; hol születtél, szerettél-e ott élni, hogy lettél az, ami vagy; meg ami eszedbe jut. Legalább 5 sor legyen!)

JELEN:
(Mik az elképzeléseid, hol laksz, van-e párod, meg ilyeneket.)

Jellem; KINÉZET
szem
haj
tömeg
magasság

Tulajdonságok:
jó tulajdonságok
rossz tulajdonságok
félelmek
kedvencek
hobbik

Képesség
(csak a vámpíroknak kell!! Vegáknál írd oda mindenképpen: hatalmas önuralom + extra vámpírképességek +(kitalálsz valamit) Egyébb vámpíroknál: extra vámpírképességek + (kitalálsz valamit Smile
----------------------------------------------------------------------------------------------
Arra kérlek meg titeket, ha ide egy szelíd csajszinak mutatkoztok be, ne játszatok menő csajszit! Köszönöm, és bocsi, hogy megnehezítem a játékot! A könyvbéli alakokon változtatni nem lehet!
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki! Empty Re: Ide kérjük a szereplők élettörténettét. A minta alapján töltsétek ki!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.