Twilight szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cullen -ék háza

3 posters

Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Renesmee Carlia Cullen Csüt. Feb. 17, 2011 8:50 pm

A film végén megszólalt a telefonom. Felvettem és egy ismerős hang- Szia Nessi.- Mondta
Egyből jobb lett a kedvem.- Szia Jake merre vagy? Hol voltál egész nap? - nem is bírt válaszolni olyan sok kérdést tettem fel neki egymás után. - Nyugi Nessi mindent elmondok. - Válaszolta - Samnél vagyok és fogalmam sincsen mikor végzek, nagyon hiányzol kicsim. - Mondta és a hangján hallatszott hogy nagyon fáradt. - Akkor ma már nem is találkozunk? - kérdeztem, de azt mondta hogy mindent megtesz azért hogy találkozzunk. - Jó. de holnap jössz suliba ugye?- kérdeztem. Aztán pár másodperces szünet után azt mondta hogy minden féleképpen jön suliba.
Elköszöntem tőle és leraktam a telefont és apához fordultam. - Apa miről beszélgettetek anyával amikor megjöttem?-Elmondta hogy új alakváltók érkeznek Forksba hamarosan. - aha- mondtam. - De ugye Jake és a többiek biztonságban lesznek? Nem bántják őket.?
Renesmee Carlia Cullen
Renesmee Carlia Cullen

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 30

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Renesmee Carlia Cullen Szer. Feb. 09, 2011 6:22 pm

Felébredtem. Gyorsan elpakoltam a cuccaimat hogy ne reggel keljen. Kissé megéheztem és lementem
a konyhába hát ha van valami kaja a hűtőben. Bár nem igazán vagyok oda az emberi ételért azért
ez is megteszi. Gyorsan bekaptam pár falatott és átmentem a nappaliba anya és apa még ott voltak. - Sziasztok- és adtam egy-egy puszit nekik. -Jake nem volt még itt?- kérdeztem de megrázták a fejüket. Leültem a kanapéra és bekapcsoltam a TV-t. Pont a kedvenc sorozatom ment.
Renesmee Carlia Cullen
Renesmee Carlia Cullen

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 30

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Edward Cullen Kedd Feb. 08, 2011 11:49 pm

Bella kihúzott a teraszra, és elkezdett faggatni.
- Látott valamit Alice? Mi a baj? Olyan furák vagytok mind...
- Nincs semmi baj Bella. Alice látott valamit, igen, de ez csak Jackobéknak fontos. Jön egy új falka alakváltó. Vagyis csak készül. De valami furcsa baja van Nessinek, vagy nem tudom, meg kéne néznem. Te maradj csak lent. -mondtam neki és azzal a mozdulattal fennt voltam Nessi szobályában. A Spanyol az asztalkályán, és az ágyon alszik. Mennyi közös van bennünk. Benne és bennem. Bár hasonlítt Bellára is. Gyönyörködtem benne egy darabig, és visszamentem a többiekhez.
Edward Cullen
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 6
Join date : 2010. Jul. 19.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Renesmee Carlia Cullen Kedd Feb. 08, 2011 5:47 pm

egész úton azon gondolkodtam anya és apa mit csinálhat. De amint a ház elé lépem
megláttam anyáékat. Apa arca olyan fájdalmas mintha valami gond lenne.
-Sziasztok valami baj van?- kérdeztem de láttam, hogy elmélyedten beszélgettek úgyhogy
inkább berohantam a házba. Persze mindenki ott volt és JAJ NE!!!!! Alice tekintete rám szegeződött.
És a ruhámat méregette.
- Sok a leckém.- mondtam és már el is iszkoltam.
Gyorsan átöltöztem nem mintha Alicet megtéveszthetném de azért hát ha Very Happy
Neki álltam a leckének Az angol nem volt nehéz így hamar készen lettem vele.
A spanyol már kicsit nehezebb de azért nem fogott ki rajtam. Egy kicsit elfáradtam és elaludtam.
Renesmee Carlia Cullen
Renesmee Carlia Cullen

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 30

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Isabella Marie Swan Kedd Feb. 08, 2011 12:19 am

~Felöltöztem, és lesétáltam a lépcsőn.
Nem tudom mióta méláztam a mulon, de úgy néztek rám, mintha már megint valami rosszat tennék. Próbáltam mindenkiből kinézni a gondolatát. Bár nem vagyok Edward, de rájöttem, hogy Alice a ruházatom miatt, Jasper a szomorú-vidámságom miatt, Carlisle és Esmee az aggódás miatt, Emettből és Rosali-ból semmi újat nem vettem ki, de Edwardon minden tükröződött. A fájdalom, az aggodalom, és leginkább a félelem. Alice már biztos látta, hogy készülök Jackob-ékhoz, persze én Renesmee és Edward társaságában gondoltam, és külömben is, mért kell attól félni?
Terelni próbáltam, és mivel a lányomat nem láttam, gondoltam megkérdezem.
- Renessme? Oh, iskolában...- Válaszoltam is, majd mentem oda Edwardhoz, és húztam ki a teraszra.
- Látott valamit Alice? Mi a baj? Olyan furák vagytok mind...
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty otthon

Témanyitás  Renesmee Carlia Cullen Vas. Feb. 06, 2011 3:23 pm

Végre hazaértem felmentem a 3. emeletre a szobámba. ~ levettem az iskolai ruhámat és felvettem valami kényelmeset. Az ágyam melletti kupacban találtam egy kopott farmert és egy pólót. remélem Alice nem jön még haza mert ha meglátja rajtam ezeket a régi ruhákat egyből le is ráncigálja rólam. de mindegy felvettem még az edzőcipőmet és már szaladok is Jakehez. Le kell szidnom amiért nem jött ma iskolába.
Renesmee Carlia Cullen
Renesmee Carlia Cullen

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Feb. 05.
Age : 30

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Cullen -ék háza

Témanyitás  Isabella Marie Swan Vas. Júl. 18, 2010 10:55 pm

A Cullen - ék háza nagy, szép. 3 emeletes! Majd írjátok oda, amikor játszotok, hogy hol vagytok! Nagyon fontos, mert belegavajodtok!
Isabella Marie Swan
Isabella Marie Swan

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Jul. 18.
Tartózkodási hely : Forks

Vissza az elejére Go down

Cullen -ék háza  Empty Re: Cullen -ék háza

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.